Jak nauczyć się grać na ukulele bez korzystania z nut
w 30 dni (lub mniej), ćwicząc jedyne 15 minut dziennie?

Poznaj moją autorską metodę, dzięki której nauczyłem grać na ukulele ponad 3000 osób bez doświadczenia, talentu i wiary w swoje możliwości.

Szkoła Ukulele 1 Kurs online Szkoła Ukulele logo
Wszystko wiem, DOŁĄCZAM do KURSU >>>

--- Kurs online dla początkujących ---

Zapisy zamykamy

w niedzielę, 26 maja, o godz. 22.00

czyli za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

"Szkoła Ukulele 1 to niezwykłe miejsce, które przynosi radość i satysfakcję każdemu, kto marzy o nauce gry na tym uroczym instrumencie. Po nieudanych próbach samodzielnej nauki, zdecydowałam się zainwestować w siebie poprzez uczęszczanie do tej szkoły - i nie mogłam podjąć lepszej decyzji!


Od samego początku doświadczenie w SZKOLE UKULELE 1 było pozytywne.


Nauczyciele są nie tylko utalentowani muzycy, ale także doskonali pedagodzy, którzy potrafią przekazać wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego ucznia. Systematyczny program nauczania, podzielony na moduły, sprawia, że nauka odbywa się krok po kroku, co pozwala nawet początkującym szybko rozwijać umiejętności.


Jedną z największych zalet tej szkoły jest elastyczność.

Możliwość pracy w własnym tempie pozwala na dostosowanie nauki do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dzięki temu, nawet po miesiącu grania byłam w stanie grać całe utwory - co dla mnie było ogromnym osiągnięciem! <3"


Karolina

podziwia ludzi śpiewających i jednocześnie płynnie grających na ukulele,

nie ma jeszcze Ukulele i zastanawia się, "czy to w ogóle dla mnie?",


ma ukulele, ale leży ono gdzieś w pudełku lub futerale, przestawiasz je tylko z miejsca na miejsce, bo nie wiesz od czego zacząć naukę, ani jak je prawidłowo nastroić,


próbuje uczyć się gry na ukulele z filmów na YouTube lub darmowych poradników, ale mimo prób nadal nie grasz płynnie ulubionych melodii,


chciałaby zagrać przed znajomymi, ale na samą myśl o tym czujesz się sfrustrowana, bezsilna i przerażona,

potrzebuje kogoś, kto zweryfikuje, co już potrafisz i powie Ci, w którym kierunku iść,


chce nauczyć się świadomej gry na ukulele, a nie samego odgrywania piosenek,


nie może ogarnąć tych wszystkich bić, akordów i tabulatur,


uczy się gry z nut, ale czuje, że pomimo tego, że CHCE się nauczyć grać, pewne rzeczy są nie do przeskoczenia,


zastanawia się, czy wcześniejsze doświadczenie w grze na gitarze może być przydatne w opanowaniu gry na ukulele?

To zaręczam Ci, że
JESTEŚ W IDEALNYM DLA CIEBIE MIEJSCU!

Jeśli jesteś osobą, która:

Opracowałem metodę, dzięki której KAŻDY nauczy się grać na ukulele nawet w 30 dni!

 • bez żmudnych ćwiczeń - zyskaj radość z gry!
 • bez nauki nut - nie trać czasu na teorię!
 • bez doświadczenia w grze - nawet jeśli nie masz jeszcze swojego ukulele!
 • bez wielogodzinnych treningów - wystarczy 15 minut dziennie!
 • bez czekania na efekty - będziesz je mieć OD RAZU!

ZOBACZ EFEKTY NAUKI MOJĄ METODĄ

Click to play video

Myślisz, że to brzmi jak bajka? To wyobraź sobie, że...

TYLKO JAK TO OSIĄGNĄĆ...?

 • masz pasję, która pozwala Ci się zrelaksować i jest świetną odskocznią od codziennych obowiązków,
 • chwytasz ukulele, grasz i śpiewasz swoje ulubione piosenki, bez wielogodzinnych ćwiczeń
 • nie uczysz się NUT! Uczysz się płynnej gry na ukulele korzystając z mojej sprawdzonej, autorskiej metody - bez marnowania czasu na przyswajanie tego trudnego zapisu!
 • ćwiczysz we własnym tempie i gdziekolwiek chcesz, niezależnie, czy jesteś w domu, czy na wakacjach
 • masz dostęp do instruktora, który odpowie na pytania i zobaczy jak grasz. Coś Cię blokuje, by iść dalej? Na pewno pomożemy!
 • zyskujesz uznanie wśród znajomych, przyjaciół i rodziny, bo potrafisz rozkręcić każdą, nawet najnudniejszą imprezę!
 • masz więcej pewności siebie i czerpiesz radość z osiąganych postępów!
 • zabierasz ukulele w każdą podróż (mieści się w bagażu podręcznym!)
Jaro Paul - instruktor gry na ukulele

Aloha!

Nazywam się Jaro Paul i od ponad 12 lat jestem instruktorem gry na ukulele. Przez pierwsze lata nauczania próbowałem wielu różnych metod nauczania, jednak żadna z nich nie przynosiła szybkich efektów.


Motywacja uczniów spadała z każdą kolejną lekcją, a ja musiałem jakoś temu zaradzić. Wyciągnąłem więc z każdej metody jej największe zalety, dodałem coś od siebie i stworzyłem własną metodę, która z powodzeniem wprowadziła w świat ukulele ponad 2000 osób.


Wiele z nich uważało, że nie ma talentu, że nigdy nie nauczą się grać, a mimo to już po 30 dniach nauki byli w stanie grać swoje ulubione melodie.

Jestem również autorem takich publikacji, jak: "Ukulędnik", który od pierwszego wydania sprzedał się w liczbie ponad 3000 egzemplarzy. Moim celem jest przekazywanie pozytywnej energii i radości płynącej z gry na tym niewielkim, kultowym instrumencie.


Zauważyłem jednak, że wiele osób zabiera się za naukę gry na ukulele od złej strony. Standardem jest myślenie, że nauka gry to wiele miesięcy żmudnych ćwiczeń, nauki nut i tak dalej...


Ale powiedz mi szczerze, czy jeśli chcesz nauczyć się swobodnej gry na ukulele, takiej gry, że bierzesz ukulele, otwierasz śpiewnik i po prostu grasz, to czy potrzebujesz poznawać wszystkie najmniejsze szczegóły teorii muzyki?

Nie! Potrzeba Ci prostego podejścia, które pokaże Ci jak dzięki znajomości zaledwie 20% najważniejszych zagadnień grać aż 80% piosenek!

Dlaczego większość osób NIGDY nie nauczy się grać na ukulele nawet po miesiącach ćwiczeń?

 • uczenie się odgrywania piosenek z filmów na YouTubie, a nie świadomej gry
 • uczenie się bez planu, procesu, z porozrzucanej wiedzy od różnych autorów
 • uczenie się nut, które są trudno dostępne. Na nuty do nowych piosenek czeka się bardzo długo, albo nie ma ich wcale.
 • brak pomocnej dłoni, kogoś, kto zweryfikuje czy się dobrze gra i podpowie w którą stronę iść dalej ze swoim rozwojem
 • brak konkretnego celu, przez co nie da się zobaczyć na którym etapie rozwoju jestem.

Prawda jest taka, że do nauki gry na ukulele nie potrzebujesz prywatnych lekcji, mnóstwa wolnego czasu i talentu muzycznego. Wystarczy, że będziesz podążać konkretnym planem według mojej autorskiej metody, uczyć się krok po kroku na przykładzie znanych Ci utworów, i dzięki temu osiągniesz sukces!

Popełnianie co najmniej jednego z powyższych błędów często kończy się spadkiem motywacji, zniechęceniem, frustracją i ostatecznie ODPUSZCZENIEM nauki gry.

Nie chcę, żeby to wyglądało podobnie w Twoim przypadku!

Oto kilka najczęstszych błędów popełnianych przez osoby początkujące:

Pewnego dnia, gdy wracałem z zajęć z kolejnym kursantem, zastanawiałem się nad słowami, które wypowiedział w moją stronę, gdy wychodziłem. Brzmiało to mniej więcej tak:


"Próbowałem nauczyć się tego przez parę miesięcy i to na wielu kursach u różnych instruktorów, ale dopiero z Tobą udało mi się osiągnąć taki efekt, że po pierwszej lekcji byłem w stanie zagrać coś ekstra, a teraz, po paru tygodniach idzie mi po prostu świetnie!"

Interesujące…

Po powrocie do domu usiadłem i zacząłem analizę mojej pracy z kursantami. Gdzieś w głębi duszy od jakiegoś czasu wiedziałem, że jest jakaś formuła, dzięki której za każdym razem – nawet osoby bez specjalnego talentu muzycznego – pod moim okiem już po paru tygodniach świetnie grają na ukulele. Po paru godzinach analizy i spisywania wreszcie miałem go przed sobą – nagle dotarło do mnie, w czym tkwi cały sekret.


Moim celem było połączenie nauki poprzez powtarzanie z niezapomnianymi skojarzeniami, które sprawią, że nauka gry na ukulele stanie się przyjemnością bez końca. Zebrałem kolorowe karteczki, na których spisałem kluczowe zagadnienia - tabulatury, akordy, bicia, strojenie, pozycję z ukulele i wiele innych. Poukładałem je w logiczną całość, tak aby możliwe było odkrywanie kolejnych elementów tej muzycznej układanki. Każda karteczka przynosi nowe wyzwanie, ale także możliwość poznania nowego utworu.


Nie oszczędzałem także tajemnych przejść i nieoczywistych trików, które ułatwią Ci płynne przechodzenie między akordami. To jest ta wiedza TOP SECRET, którą mało kto chce się dzielić.

Jak odkryłem proces, dzięki któremu KAŻDY może nauczyć się grać na ukulele w 30 dni (lub mniej)?

O Tobie! O Twojej pasji i motywacji. Wiedziałem, że efekty muszą być widoczne od razu, aby Twój zapał nie opadł! Włączyłem więc do nauki popularne piosenki, dodając po jednym nowym akordzie wraz z każdym krokiem.


To właśnie dzięki temu natychmiast zobaczysz, jak nauka przekłada się na tworzenie muzyki. Twoja satysfakcja będzie rosnąć wraz z każdym kolejnym opanowanym utworem. Mój plan nauki poprowadzi Cię za rękę przez fascynujący świat dźwięków ukulele. Już po pierwszym kontakcie z moją metodą będziesz czytać schematy akordowe, układać chwyty, grać sekwencje bicia i tabulatury.


Podczas tworzenia metody pamiętałem o osobach na różnych poziomach zaawansowania - stworzyłem ją zarówno dla zupełnych początkujących, jak i dla tych, którzy mają już pierwsze kroki za sobą.


Nie ograniczam się do jednego stylu muzycznego. Uczę gry uniwersalnej, na przykładzie piosenek popularnych, które inspirują miliony ludzi na całym świecie. Od rocka po pop - odkrywasz, jak ukulele wpasowuje się w różnorodność brzmień i emocji.


Aby jeszcze bardziej uskutecznić moją metodę nauki, stworzyłem specjalne pomoce w postaci lekcji wideo, opracowanych piosenek i kreatywnych zadań. Każda lekcja jest prowadzona przez eksperta, który dzieli się swoją pasją i wiedzą z Tobą. Dodatkowo, przekazuję Ci karty pracy i specjalne planery, które pomagają Ci organizować czas i postępować zgodnie z wyznaczonym planem.


Chociaż w mojej metodzie przede wszystkim stawiam na praktykę, nie zapominam o umiejętnościach teoretycznych. Nauka czytania tabulatury i niezbędnych podstaw teorii jest wprowadzana w przyjemny sposób, tak aby móc skupić się na czerpaniu radości z grania.


Jeśli jesteś gotowy na tę muzyczną przygodę, skorzystaj z mojej wiedzy. Dzięki temu osiągniesz szybkie efekty i nie pozwolisz, aby Twoja motywacja opadła. Każda lekcja przyniesie Ci nowe umiejętności i zachęci do jeszcze większych osiągnięć. Przygotuj się na odkrywanie magii ukulele i tworzenia pięknych melodii, które będą inspirować innych. Rozpocznij swoją przygodę z ukulele już dziś i otwórz drzwi do nieskończonego świata muzyki!

Tworząc tę metodę nie zapomniałem o najważniejszym...

PRZEDSTAWIAM CI NOWOCZESNY, INTERAKTYWNY

KURS ONLINE, DZIĘKI KTÓREMU NAUCZYSZ SIĘ GRAĆ NA UKULELE W 30 DNI LUB MNIEJ!

DOBRE CHĘCI + POZYTYWNE NASTAWIENIE

=

MNÓSTWO RADOŚCI I FRAJDY Z GRY!!!

- SZKOŁA UKULELE 1 -

ZAPEWNIAM CIĘ,
że bez względu na to, czy masz talent, w jakim wieku jesteś, z czego aktualnie uczysz, też możesz sprawić, że nauka gry na ukulele będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, a nie udręką.

Przeprowadzę Cię przez kurs KROK-PO-KROKU

a gra na ukulele da Ci radość i odprężenie

Szkoła Ukulele 1 Kurs online

to szkolenie, które stworzyłem z myślą o osobach dorosłych, które są na początku swojej przygody z ukulele.

CZY TO NA PEWNO DZIAŁA?

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU

DO Którego DOŁĄCZYŁO już:

- 391 -

OSÓB!

Szkoła Ukulele 1 Kurs online
Szkoła Ukulele 1 Kurs online - opinia Szkoła Ukulele 1 Kurs online - opinia Szkoła Ukulele 1 Kurs online - opinia Szkoła Ukulele 1 Kurs online - opinia Szkoła Ukulele 1 Kurs online - opinia

Ukulele jest cudne, 😊... małe i piękne! A gra na nim marzeniem wielu ludzi! Ja także marzyłam... i kupiłam! Próbowałam uczyć się sama, korzystając z nagrań i opracowań w Internecie - nie dałam rady, zapał do samotnej nauki minął, bo wielu rzeczy nie rozumiałam... I tak ukulele odłożyłam "moje maleństwo"... aż ujrzałam ogłoszenie: SZKOŁA UKULELE 1!!! Postanowiłam zainwestować w siebie i spróbować... Zobaczcie - to działa!!! Niemal od razu zaczęłam grać i tak kroczek po kroczku, a raczej moduł po module... moje umiejętności rosły!!! Pracowałam w swoim tempie i po miesiącu grałam już całe utwory!!! A wszystko dzięki SZKOLE UKULELE 1!!!

Click to play video

Nauczyciel - JARO, wspiera nas w dążeniu do celu - podaje cenne wskazówki, zawsze można na niego liczyć, a do tego wspaniali ludzie w grupie! Oni wspierają i dzielą się cennymi wskazówkami. Wszyscy razem się uczymy i motywujemy do pracy i nauki coraz to nowych utworów. Ta grupa zwyczajnie ŻYJE!!! I się do niej tęskni... Każdy martwi się o drugiego... I jest cudowna atmosfera! A do tego spotkania online, prowadzone przez naszego wspaniałego nauczyciela, których nie możemy się wręcz doczekać!!! Na nich również dzielimy się pomysłami, wskazówkami, a nawet wspólnie gramy! Chociaż jeszcze malutki krok dzieli mnie od ukończenia SZKOŁY UKULELE 1... nie mogę się doczekać kontynuacji nauki w SZKOLE UKULELE 2...

To wspaniała przygoda - nauka połączona z zabawą 😊🙋🏻♀️ Cieszę się, że zdecydowałam się na naukę w tej szkole! Wiem, że to dopiero początki, ale odważyłam się sama grać i śpiewać, co wydawało mi się niemożliwe... Zobaczcie sami jak mi idzie... A to dopiero początek ! Jaro obiecał nam śpiewnik z opracowaniem piosenek, które damy radę zagrać po ukończeniu Szkoły Ukulele 1... no i spotkanie przy ognisku, oraz wspólne muzykowanie... TRZYMAMY ZA SŁOWO I DZIĘKUJEMY!!! To piosenka, którą mogłam zagrać już na początku nauki... i takich jest wiele... na ognisko jak znalazł!

Beata R.

Ahoj!
W Szkole Ukulele 1 jestem od czterech miesięcy. Rozpoczęłam od podstaw, chociaż próbowałam zagrania wielu utworów na tutorialach youtubowych. Jednak rzetelna nauka krok po kroku pozwoliła mi ukończyć ten etap właściwie w 3 miesiące. Ćwiczyłam i zaliczałam moduły zgodnie z kolejnością, nie przeskakując ich. Tak bardzo mi się to podobało, że każda lekcja była wielką przygodą i z chęcią ją wykonywałam, by zobaczyć co jest dalej.

Click to play video

W obecnej chwili nie jestem wirtuozem, chyba nie potrzebuję nim być, ale powoli zaczynam sobie radzić z nowymi utworami. Wielu jeszcze nie potrafię, ale to powoli. Jestem na etapie, że potrafię bawić się graniem, cieszyć się i być dumna z siebie moim postępem. By to osiągnąć trzeba chcieć i ćwiczyć. Każdy mały zaliczony etap tak bardzo cieszy, to taki mały własny rekord. Czekam niecierpliwie na kolejne rozszerzenia tej przygody, na Szkołę Ukulele 2. Po prostu chcę więcej. Jeśli naprawdę Chcecie umieć grać na ukulele, to tutaj jak ja we własnym tempie to osiągniecie. Zachęcam do grania, bo to takie fantastyczne. Przykład jaki mogę dać z mego grania, to piosenka, którą już potrafię zagrać swobodnie po 3 miesiącach przygody z ukulele. " Dni których nie znamy"
... Wiesia ...

Ukończenie kursu "Szkoła Ukulele 1" zajęło mi ok. 4 miesiące a wiedza jaką uzyskałam to jest istny kosmos! Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie będę w stanie zagrać praktycznie każda piosenkę, która mi się podoba. Uczestnicy kursu nawzajem się motywują, co naprawdę daje dużego kopa aby działać i ćwiczyć. Realizacja kursu sprawiała mi po prostu przyjemność, wszystko było pokazane krok po kroku jak co wykonać, dzięki czemu ani razu nie straciłam zapału do grania. Aktualnie wykorzystuje swoje nowe umiejętności w pracy z dziećmi i teraz wszyscy kochamy ukulele.

Dziękuję Jaro, dziękuję całej grupie ze Szkoły Ukulele ❤ 😊.

Pozdrawiam serdecznie, Adrianna Liczbińska.

Na ukulele uczę się grać od czerwca tego roku. Szło mi bardzo ciężko. Przy samodzielnej nauce nie mogłam zrozumieć o co chodzi w tych akordach i biciu i jak to pogodzić. Usilnie szukając jakiegoś wyjścia z sytuacji trafiłam na filmiki Jaro Paul. Zachwycił mnie sposób przekazywania wiedzy o instrumencie i jakość przekazywania nauki. Zakupiłam kurs: "Szkoła Ukulele 1" i jestem bardzo zadowolona, gdyż Pan Jaro wspaniale tłumaczy wszelkie zawiłości dotyczące ukulele. Kurs jest opracowany na wysokim poziomie, a Pan Jaro przekazuje swoje wskazówki z ogromną życzliwością i serdecznością, i wręcz nie jest możliwe, by nie było postępu w graniu na instrumencie. Ponadto Pan Jaro swoich kursantów traktuje bardzo osobowo i indywidualnie, starając się za wszelką cenę pomóc i wspiera jak tylko może dopasowując do indywidualnego tempa ucznia. Pan Jaro ma niesamowite podejście pedagogiczne, co działa rewelacyjnie i zachęcająco nawet przy krótkich zniechęceniach. Warto też zauważyć, że nie zostawia ucznia samemu sobie, ale odpowiada na wszelkie pytania i niejasności. Po półrocznym ćwiczeniu gry na ukulele potrafię zagrać sporo piosenek i idzie całkiem nieźle w dalszej nauce gry na tym pięknie brzmiącym instrumencie. Beata

POSŁUCHAJ jak gra Aleksandra
- kurs ukończyła w 3 miesiące, zaczynała od "zera"

Click to play video

Jak grają inni nasi Uczniowie, znajdziesz w dalszej części tej strony. Koniecznie ich posłuchaj!

Oni już spełnili swoje marzenie o płynnej grze na ukulele i czerpią z tego radość. Ty też tak możesz!

DLACZEGO NASZ KURS JEST WYJĄTKOWY?

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikonaSzkoła Ukulele 1 Kurs online - ikonaSzkoła Ukulele 1 Kurs online - ikonaSzkoła Ukulele 1 Kurs online - ikonaSzkoła Ukulele 1 Kurs online - ikonaSzkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona

TECHNIKA GRY
Poznasz rozmaite techniki gry na ukulele, aby móc grać utwory na różne sposoby

AKORDY / CHWYTY
Każdy nowopoznany akord, chwyt wykorzystasz od razu w popularnych piosenkach, aby go utrwalić

OPRACOWANIA PIOSENEK
Otrzymasz od nas wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe. Nie potrzebujesz niczego więcej!

GRANIE BEZ NUT
Gramy bez korzystaniaz zapisu nutowego - nie musisz tracić czasu na ich naukę!

PLAN ĆWICZEŃ
Otrzymasz instrukcję "od zera do bohatera" w formie planera ćwiczeń, które możesz przerabiać WE WŁASNYM TEMPIE zdobywając kolejne umiejętności!

WSPARCIE 24/7
Spotkania na żywo - online z instruktorem, na których odpowiemy na Twoje pytania i zweryfikujemy postępy

CO OTRZYMASZ Z KURSEM?

Click to play video
Click to play video
Click to play video

Przykładowe lekcje z Kursu!

Przykładowe lekcje

z Kursu

Dołączam do KURSU >>
Click to play video

Zobacz, jak wygląda kurs od środka

Zapraszam Cię na mały "spacer" po kursie
SZKOŁA UKULELE 1
Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak wiele możesz zyskać.

JAK WYGLĄDA PROCES NAUKI?

- Krok po kroku - do celu -

1. PLAN GRY - koniec z frustracją i zagubieniem - Zobaczysz jak pracować z kursem, aby sesje ćwiczeniowe były przyjemnością i dawały maksymalne efekty. Otrzymasz wskazówki, które sprawią, że efekty pojawią się niemal od razu.

Na koniec otrzymasz wskazówki do dalszej, samodzielnej nauki. Pokażę Ci dostępne narzędzia i powiem jak z nich korzystać, aby cały czas rozwijać swoją grę na ukulele.

2. PRAKTYKA i natychmiastowe EFEKTY - nauczysz się poprawnie łapać akordy, dowiesz się czym jest palcowanie i jak grać podstawowe bicia. Już po pierwszym module zagrasz znane melodie!

3. POSTAWA GODNA MISTRZA - nauczysz się poprawnej postawy z instrumentem. Gdy ukończysz tę część kursu, zweryfikuję Twoją postawę na najbliższym spotkaniu na żywo, bądź oglądając film, który mi prześlesz, na którym widać jak grasz. Dzięki temu na 100% będziesz wiedzieć, że wszystko robisz dobrze!

4. zapis muzyczny Bez tajemnic - nauczysz się czytać prosty zapis muzyczny (nie nutowy!) i zaczniesz poznawać nowe akordy. Od razu zastosujesz je w praktyce grając popularne utwory, np.: Kamień z napisem Love, Don't worry be happy, Na jednej z dzikich plaż.

5. DOPALACZE TECHNIKI - tutaj przekażę Ci tajemną wiedzę, dzięki której usprawnisz swoją technikę i przestaniesz być początkującym ukistą.

6. Łączenie akordów z melodią - bardziej zaawansowana, mega efektowna technika gry. Dzięki niej, Twój słuchacz rozpozna grany przez Ciebie utwór po dosłownie kilku dźwiękach!

7. FINGERSTYLE - technika stosowana przez najlepszych z najlepszych. W moim programie udowadniam, że jest w zasięgu każdego!

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - praktyka Szkoła Ukulele 1 Kurs online - postawa Szkoła Ukulele 1 Kurs online - bez nut Szkoła Ukulele 1 Kurs online - technika gry na ukulele Szkoła Ukulele 1 Kurs online - fingerstyle

NA KONIEC dam Ci wskazówki do dalszej, samodzielnej nauki. Pokażę Ci dostępne narzędzia i powiem jak z nich korzystać.

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ujęcia Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ujęcia Szkoła Ukulele 1 Kurs online - plan ćwiczeń

JAK TEN KURS POMOŻE CI OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Do każdego modułu otrzymasz planery,
z których dowiesz się jakie ćwiczenia należy wykonywać. Poprowadzą Cię one krok-po-kroku do mistrzostwa na ukulele.

Wszystkie lekcje nagrałem z dwóch ujęć kamery, dzięki temu dokładnie zobaczysz, jak należy układać palce.

Dodatkowe animacje jeszcze bardziej ułatwią Ci jednoczesne ćwiczenie ze mną.

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - opracowania piosenek

OPRACOWANIA

Przygotowałem je specjalnie do tego kursu - by jeszcze bardziej ułatwić Ci osiągnięcie celu.

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - plany ćwiczeń

PLANERY - Plany ćwiczeń

Zaplanowałem ćwiczenia tak, aby jeszcze bardziej zmotywować Cię do grania.

TAJNA GRUPA NA FB

Zaproszenie do niej otrzymują tylko studenci Szkoły Ukulele.
Jest to ogromna baza wiedzy i idealne miejsce do zadawania pytań. Nie masz konta na Facebooku? Nic nie szkodzi! Wszystkie informacje otrzymasz na maila.

AKTUALIZACJE

Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze,
wraz ze wszystkimi przyszłymi aktualizacjami.

CO DOKŁADNIE ZNAJDZIESZ w KURSIE?

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona

LEKCJE WIDEO
Każde zagadnienie to jedna krótka lekcja wideo, którą możesz przerobić średnio w 5 minut!

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona

ZADANIA

Każdy moduł zakończony jest zadaniem do wykonania, którego wykonanie pozwoli mi zweryfikować Twój progres.

MATERIAŁY

Otrzymasz dodatkowe dokumenty
i opracowania, które ułatwią Ci naukę.

WSPARCIE
Niezależnie od etapu Twojej nauki otrzymasz od nas wskazówki i porady, które pozwolą Ci się upewnić, czy idziesz w dobrą stronę.

SPOTKANIA NA ŻYWO
Otrzymasz dostęp (poprzez e-mail lub w grupie na FB) do comiesięcznych transmisji na żywo, gdzie możesz zadać dowolne pytanie oraz poprosić o weryfikację poprawności swojej gry.

ARCHIWUM SPOTKAŃ LIVE
Dołączasz w kolejnej edycji?
Nic straconego, wszystkie nagrania dotychczasowych spotkań są do Twojej dyspozycji!

OPRACOWANIA UTWORÓW
Już teraz czekają na Ciebie opracowania utworów, które znasz i lubisz wraz z dokładnymi wskazówkami jak je grać.

Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona Szkoła Ukulele 1 Kurs online - ikona

ALE TO NIE WSZYSTKO, do pakietu dokładam

wyjątkowe BONUSY i RABATY o wartości ponad 900 zł!

BONUSY i RABATY

BONUS 1: STROJENIE INSTRUMENTU

RABATY: Każdy uczestnik kursu otrzymuje KODY RABATOWE na akcesoria do ukulele oraz materiały edukacyjne z mojego sklepu BezNut! Nawet 99% zniżki na wybrane produkty!

Całkowita wartość bonusów: 958 zł

DODATKOWO:

10 dodatkowych lekcji, po których z łatwością nastroisz swoje ukulele bez stroika i aplikacji, ze słuchu, lub przy pomocy innego instrumentu. Dowiesz się również jak zmieniać tonację ukulele, a także co robić i czego nie robić, aby ukulele się nie rozstrajało - wartość 247 zł

BONUS 2: ZMIANA STRUN KROK PO KROKU

10 dodatkowych nagrań, które pozwolą Ci opanować sztukę zakładania strun na kilka różnych sposobów. Dowiesz się także jak rozpoznać, czy struny wymagają zmiany oraz jak dbać o swoje ukulele - wartość 197 zł

BONUS 3: ZAMIANA AKORDÓW TRUDNYCH NA PROSTE

Często jest tak, że piosenka którą chcemy zagrać ma takie akordy, których łapanie po prostu boli. Dzięki temu bonusowi nauczysz się zamieniać je na prostsze akordy, bez utraty na brzmieniu całości - wartość 297 zł

BONUS 4: JAK UBOGACIĆ PIOSENKĘ, KTÓRĄ JUŻ POTRAFIĘ GRAĆ

Rewelacyjny dodatek, w którym pokażę co możesz zmienić lub dodać do piosenki, którą już umiesz grać, aby brzmiała ona jeszcze bardziej profesjonalnie - wartość 217 zł

strojenie ukulele zmiana strun w ukulele ZAMIANA AKORDÓW TRUDNYCH NA PROSTEJAK UBOGACIĆ PIOSENKĘ, KTÓRĄ JUŻ POTRAFIĘ GRAĆ
 • Certyfikat Ukończenia Kursu, który może usprawnić Twoją pracę i awans zawodowy.
Szkoła Ukulele - certyfikat
 • ŚPIEWNIK ABSOLWENTA - zbiór 27 popularnych polskich piosenek, które każdy absolwent kursu z łatwością zagra.

Dobrałem utwory tak, aby występowały w nich tylko te akordy i techniki gry, które zostały omówione w kursie Szkoła Ukulele 1

Szkoła Ukulele - śpiewnik Szkoła Ukulele - śpiewnik

Już po kilku tygodniach ćwiczeń, tak jak Wojtek i Sara, zagrasz Twoje ulubione piosenki!

Click to play video
Click to play video
 • pełna wersja kursu Szkoła Ukulele 1 (wartość: 1429 zł)
 • materiały i opracowania (wartość: 199 zł)
 • zamknięta grupa na FB (wartość: bezcenne)
 • spotkania na żywo (wartość: 1200 zł, rocznie!)
 • dostęp do archiwalnych nagrań (wartość: 399 zł)
 • BONUS 1: Strojenie instrumentu (wartość: 247 zł)
 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku (wartość: 197 zł)
 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste (wartość: 297 zł)
 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać? (wartość: 217 zł)
 • Śpiewnik Absolwenta (wartość: 119 zł)
 • CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU
 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Wartość całkowita to: 4304 zł

 • ponad 140 lekcji wideo
  (wartość: 1429 zł)
 • materiały i opracowania
  (wartość: 199 zł)
 • zamknięta grupa na FB
  (wartość: bezcenne)
 • spotkania na żywo
  (wartość: 1200 zł, rocznie!)
 • dostęp do archiwalnych nagrań
  (wartość: 399 zł)
 • BONUS 1: Strojenie instrumentu (wartość: 247 zł)
 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku (wartość: 197 zł)
 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste (wartość: 297 zł)
 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać? (wartość: 217 zł)
 • Śpiewnik Absolwenta (wartość: 119 zł)
 • CERTYFIKAT UKŃCZENIA KURSU
 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Gdyby ktoś chciał nauczyć się tego, co jest zawarte w kursie oraz bonusach, na prywatnych lekcjach gry, musiałby spotykać się z instruktorem minimum 2 razy w tygodniu, przez co najmniej pół roku. Koszt takich spotkań w sumie wyniósłby od 5 do nawet 10 tysięcy złotych.

Zawsze możesz korzystać z darmowych materiałów, ale przecież dobrze wiemy, że dalej czytasz tę ofertę, ponieważ wiesz, że te materiały są nieskuteczne.

Nie trać więc czasu, tylko zainwestuj w siebie i rozwijaj pasję!

Zobacz, co otrzymujesz:

Ty możesz nauczyć się wszystkiego za ułamek tej kwoty!

Jednak możesz mieć to wszystko za dużo niższą cenę!

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE!

BEZ INSTRUMENTU

CHCĘ NOWY INSTRUMENT!

Wybieram pakiet MISTRZ!
Wybieram Pakiet Premium!
 • Kompleksowy kurs gry od podstaw - dostęp tylko do 7 pierwszych modułów (78 lekcji)

697 zł

Wybieram Pakiet Na Start!
PAKIET MISTRZ
PAKIET NA START
PAKIET PREMIUM

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!

997 zł

1297 zł

 • Kompleksowy kurs gry od podstaw - dostęp do wszystkich 13 modułów, ponad 140 lekcji

 • Dożywotni dostęp 24/7

 • Moduły zaawansowane (Kurs Szkoła Ukulele 2 - dodatkowe 7 modułów praktycznych) [wartość: 797 zł]

 • Dodatkowy kurs - Teoria Ukulele wraz z książką PDF [wartość: 797 zł]

 • Materiały i opracowania PDF

 • Grupa wspólnej nauki na FB

 • Indywidualne wsparcie

 • Lekcje online na żywo - ZOOM

 • Dostęp do archiwalnych nagrań ze spotkań na żywo

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • Śpiewnik Absolwenta

 • BONUS 1: Strojenie instrumentu

 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku

 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste

 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać?

 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI
 • Kompleksowy kurs gry od podstaw - dostęp do wszystkich 13 modułów, ponad 140 lekcji

 • Dożywotni dostęp 24/7
 • Dożywotni dostęp 24/7 Dostęp na 12 miesięcy

 • Moduły zaawansowane (Kurs Szkoła Ukulele 2 - dodatkowe 7 praktycznych modułów) [wartość: 797 zł]

 • Dodatkowy kurs - Teoria Ukulele wraz z książką PDF [wartość: 797 zł]
 • Materiały i opracowania PDF

 • Grupa wspólnej nauki na FB

 • Indywidualne wsparcie

 • Lekcje online na żywo - ZOOM
 • Materiały i opracowania PDF

 • Grupa wspólnej nauki na FB

 • Indywidualne wsparcie

 • Lekcje online na żywo - ZOOM

 • Dostęp do archiwalnych nagrań ze spotkań na żywo

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • Śpiewnik Absolwenta

 • BONUS 1: Strojenie instrumentu

 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku

 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste

 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać?

 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI
 • Moduły zaawansowane (Kurs Szkoła Ukulele 2 - dodatkowe 7 praktycznych modułów) [wartość: 797 zł]

 • Dodatkowy kurs - Teoria Ukulele wraz z książką PDF [wartość: 797 zł]

Tylko 69,70 miesięcznie korzystając z RAT 0%

Tylko 119,70 miesięcznie korzystając z RAT 0%

Tylko 89,70 miesięcznie korzystając z RAT 0%

 • Dostęp do archiwalnych nagrań ze spotkań na żywo

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • Śpiewnik Absolwenta
 • BONUS 1: Strojenie instrumentu
 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku

 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste

 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać?
 • Możliwość zmiany pakietu na Premium w ciągu 12 miesięcy za 497 zł

 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI
Wybieram pakiet MISTRZ!
Wybieram Pakiet Premium!
 • Ukulele koncertowe Arrow MH-10 wraz z pokrowcem (opis poniżej)

 • Kompleksowy kurs gry od podstaw - dostęp tylko do 7 pierwszych modułów (78 lekcji)

947 zł

Wybieram Pakiet Na Start!
PAKIET MISTRZ
PAKIET NA START
PAKIET PREMIUM

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!

1247 zł

1547 zł

 • Ukulele koncertowe Arrow MH-10 wraz z pokrowcem (opis poniżej)

 • Kompleksowy kurs gry od podstaw - dostęp do wszystkich 13 modułów, ponad 140 lekcji

 • Dożywotni dostęp 24/7

 • Moduły zaawansowane (Kurs Szkoła Ukulele 2 - dodatkowe 7 modułów praktycznych) [wartość: 797 zł]

 • Dodatkowy kurs - Teoria Ukulele wraz z książką PDF [wartość: 797 zł]

 • Materiały i opracowania PDF

 • Grupa wspólnej nauki na FB

 • Indywidualne wsparcie

 • Lekcje online na żywo - ZOOM

 • Dostęp do archiwalnych nagrań ze spotkań na żywo

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • Śpiewnik Absolwenta

 • BONUS 1: Strojenie instrumentu

 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku

 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste

 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać?

 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI
 • Ukulele koncertowe Arrow MH-10 wraz z pokrowcem (opis poniżej)

 • Kompleksowy kurs gry od podstaw - dostęp do wszystkich 13 modułów, ponad 140 lekcji

 • Dożywotni dostęp 24/7
 • Dożywotni dostęp 24/7 Dostęp na 12 miesięcy

 • Moduły zaawansowane (Kurs Szkoła Ukulele 2 - dodatkowe 7 praktycznych modułów) [wartość: 797 zł]

 • Dodatkowy kurs - Teoria Ukulele wraz z książką PDF [wartość: 797 zł]
 • Materiały i opracowania PDF

 • Grupa wspólnej nauki na FB

 • Indywidualne wsparcie

 • Lekcje online na żywo - ZOOM
 • Materiały i opracowania PDF

 • Grupa wspólnej nauki na FB

 • Indywidualne wsparcie

 • Lekcje online na żywo - ZOOM

 • Dostęp do archiwalnych nagrań ze spotkań na żywo

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • Śpiewnik Absolwenta

 • BONUS 1: Strojenie instrumentu

 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku

 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste

 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać?

 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI
 • Moduły zaawansowane (Kurs Szkoła Ukulele 2 - dodatkowe 7 praktycznych modułów) [wartość: 797 zł]

 • Dodatkowy kurs - Teoria Ukulele wraz z książką PDF [wartość: 797 zł]

Tylko 94,70 miesięcznie korzystając z RAT 0%

Tylko 144,70 miesięcznie korzystając z RAT 0%

Tylko 114,70 miesięcznie korzystając z RAT 0%

 • Dostęp do archiwalnych nagrań ze spotkań na żywo

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • Śpiewnik Absolwenta
 • BONUS 1: Strojenie instrumentu
 • BONUS 2: Zamiana strun krok po kroku

 • BONUS 3: Zamiana akordów trudnych na proste

 • BONUS 4: Jak ubogacić piosenkę, którą już umiem grać?
 • Możliwość zmiany pakietu na Premium w ciągu 12 miesięcy za 497 zł

 • 30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

597 zł

Podane ceny obowiązują jeszcze tylko przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DAJĘ CI AŻ 30 DNI

GWARANCJI SATYSFAKCJI

Tworząc ten kurs wykorzystałem wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata praktyki w nauczaniu gry na ukulele. Nie znajdziesz tu natłoku teorii, której nie wykorzystasz w praktyce.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Szkoła Ukulele - gwarancja
 • Od pierwszych lekcji zaczniesz GRAĆ NA UKULELE!
 • W takiej formie nie znajdziesz tej wiedzy w żadnym innym kursie.
 • Przygotowałem materiały tak, aby dały Ci wiele więcej wartości, niż oczekujesz.
 • Zdaję sobie sprawę, że możesz mieć obawy i wątpliwości, dlatego

liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Jeśli w ciągu tych 30 dni z jakiegoś powodu uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz do mnie na adres: jaro@szkolaukulele.pl, a otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy.

Click to play video

Zobacz jak skorzystać z płatności ratalnych

Przeprowadzę Cię przez cały proces oraz pokażę drugą opcję - TubaPay

Płacę z TubaPay - Pakiet MISTRZ
Płacę z TubaPay - Pakiet MISTRZ + Instrument

Jaki instrument w PAKIECIE?

 • Marka ARROW oferuje modele ukulele odpowiednie dla muzyków na każdym poziomie zaawansowania.
 • Arrow MH-10 to ukulele, które zdobywa ogromną popularność, dzięki bardzo dobrym parametrom akustycznym oraz ciekawemu designowi. Charakteryzują się bardzo czystym brzmieniem oraz wyjątkowym bogactwem składowych harmonicznych. Do ich budowy zastosowano wysokiej jakości materiały, które są gwarantem świetnego brzmienia. Posiadają korpus z mahoniu, do którego doklejono szyjkę z tego samego drewna. Zamknięte klucze o odpowiednim przełożeniu umożliwiają pewny chwyt i mogą ten proces znacznie ułatwić.
 • Ukulele jest w wykończeniu open pore, co oznacza, że trzymając je, mamy kontakt z drewnem, pokrytym tylko ochronnym olejem, a nie lakierem i jest to dodatkowy atut, dla tych, którzy cenią sobie jak najbliższy kontakt z instrumentem.
 • Na instrument założone są wysokiej jakości struny marki Aquila.

Parametry

 • Korpus:
 • top: mahoń, otwarte pory
 • boki i tył: mahoń, otwarte pory
 • wykończenie:
 • satyna

 • Gryf:
 • materiał: mahoń
 • progi: nikiel, 18
 • skala: 377mm
 • inkrustacje: kropki
 • główka: grawerowane logo Arrow

 • Hardware:
 • klucze: nikiel
 • siodełko/strunnik: 34mm/53mm
 • struny: Aquila
 • w zestawie: pokrowiec

 • Gwarancja: Gwarancja producenta na 2 lata
Arrow MH10 Ukulele koncertowe Arrow MH10 Ukulele koncertowe Arrow MH10 Ukulele koncertowe

Ukulele koncertowe ARROW MH-10

Szczegółowy Opis Kursu

- MODUŁY i LEKCJE -

MODUŁ 1: PLAN GRY


W tym module wyjaśnię Ci dokładnie plan naszej pracy. Pomoże Ci to zorganizować czas na ćwiczenie.


LEKCJA 1: Powitanie

LEKCJA 2: Kim jest Twój Instruktor

LEKCJA 3: Opis Kursu

LEKCJA 4: Jak przechodzić przez kurs

LEKCJA 5: Czego potrzebujesz

LEKCJA 6: Przydatne akcesoria

LEKCJA 7: Efekt końcowy

LEKCJA 8: Grupa na Facebooku

LEKCJA 9: BONUS

LEKCJA 10: Praca domowa

MODUŁ 2: PO PROSTU ZACZNIJ GRAĆ


Tutaj zaczniesz grać. Rozpoczniemy od bardzo prostej i znanej melodii. Następnie poznasz chwyty, dzięki którym zagrasz swoją pierwszą piosenkę.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Potrzebna terminologia

LEKCJA 3: Czytanie tabulatury

LEKCJA 4: Twoja pierwsza melodia na tabulaturze

LEKCJA 5: Czytanie schematów akordowych

LEKCJA 6: Bicie harcerskie

LEKCJA 7: Twoja pierwsza piosenka akordowa

LEKCJA 8: Palcowanie rozłożone

LEKCJA 9: Alleluja!

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 3: ZWERYFIKUJ SWOJĄ POSTAWĘ


Fundamenty gry na ukulele. Zadbamy o prawidłową postawę z instrumentem, rozluźnienie, technikę gry, oraz rozruszanie Twoich palców.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Jak trzymać ukulele?

LEKCJA 3: Na siedząco vs na stojąco

LEKCJA 4: Pozycja dłoni chwytającej

LEKCJA 5: Pozycja dłoni szarpiącej

LEKCJA 6: Jak uderzać w struny?

LEKCJA 7: Paznokcie

LEKCJA 8: Układanie palców podczas grania akordowego

LEKCJA 9: Układanie palców podczas grania tabulaturowego

LEKCJA 10: Jak szarpać struny podczas grania tabulatury?

LEKCJA 11: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 12: Praca domowa

MODUŁ 4: ALE PO KOLEI


Ten moduł to zbiór praktycznych informacji na temat ukulele, które każdy ukista po prostu musi znać.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Ciekawostki o ukulele

LEKCJA 3: Budowa instrumentu

LEKCJA 4: Rozmiary Ukulele

LEKCJA 5: Podstawowe bicia cz.I

LEKCJA 6: Podstawowe bicia cz. II

LEKCJA 7: Dlaczego a to a, a C to C

LEKCJA 8: Gitara, Czy Elegancki Ananas?

LEKCJA 9: Strojenie - pigułka!

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 6: NOWE HORYZONTY


W tym module poznasz kilka nowych chwytów (akordów), które pozwolą Ci zagrać mnóstwo nowych piosenek!


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Wprowadzamy akord d

LEKCJA 3: Nie martw się, wesół bądź!

LEKCJA 4: Propozycje piosenek na znanych już akordach

LEKCJA 5: Na ile sposobów można zagrać jeden utwór?

LEKCJA 6: Wprowadzamy akord G

LEKCJA 7: Cztery akordy, nieograniczone możliwości

LEKCJA 8: Wprowadzamy akord e

LEKCJA 9: Nie, nie, nie!

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 5: TEORIA W PRAKTYCE


Moduł 5 to skarbiec wskazówek dotyczących płynnej gry oraz jednoczesnego grania i śpiewania.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Jak czytać opracowania?

LEKCJA 3: Poznajemy nowe akordy

LEKCJA 4: To Ci się przyda!

LEKCJA 5: Pomieszanie z poplątaniem

LEKCJA 6: Na pewno to znasz

LEKCJA 7: Jednoczesne granie i śpiewanie cz. I

LEKCJA 8: Dodatki do tabulatury cz. I

LEKCJA 9: Pieski na tabulaturze

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 7: +100 DO TECHNIKI


Według absolwentów Szkoły Ukulele ten oraz kolejny moduł są najbardziej rozwojowe. To tutaj znajdują się porady, dzięki którym Twoja gra będzie brzmieć jeszcze lepiej!


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Jak zmieniać akordy szybko i płynnie?

LEKCJA 3: Ergonomia gry akordowej

LEKCJA 4: Akcenty

LEKCJA 5: Najważniejsze są części wspólne LEKCJA 6: Nie bój się upraszczać

LEKCJA 7: Ergonomia gry tabulaturowej

LEKCJA 8: Dodatki do tabulatury cz. II

LEKCJA 9: Liczy się konsekwencja

LEKCJA 10: Jednoczesne granie i śpiewanie cz. II

LEKCJA 11: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 12: Praca domowa

MODUŁ 8: ĆWICZYĆ, ĆWICZYĆ, ĆWICZYĆ!


Tutaj poznasz kolejne, nowe chwyty i od razu wyćwiczymy je podczas gry popularnych piosenek.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Piosenka

LEKCJA 3: Jak łapać D-dur

LEKCJA 4: Piosenka

LEKCJA 5: Jak łapać E-dur

LEKCJA 6: E7

LEKCJA 7: Piosenka

LEKCJA 8: Harcerskie niepełne

LEKCJA 9: Piosenka

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 9: NOWE BICIA - NOWE MOŻLIWOŚCI


W tym module poznasz tak zwane bicia, czyli schematy pokazujące jak uderzać w struny. Dzięki nim zagrasz dosłownie każdy utwór.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Bicie szybkie

LEKCJA 3: Piosenka

LEKCJA 4: Bicie szybkie dzielone

LEKCJA 5: Piosenka

LEKCJA 6: Bicie harcerskie dzielone

LEKCJA 7: Piosenka

LEKCJA 8: Przeskakiwanie z bicia harcerskiego na szybkie i z powrotem

LEKCJA 9: Piosenka

LEKCJA 10: Bicia w rytmie na 3

LEKCJA 11: Piosenka

LEKCJA 12: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 13: Praca domowa

MODUŁ 10: ŁĄCZENIE TABULATUR Z AKORDAMI


Ten moduł pokaże Ci jak w efektowny sposób łączyć tabulaturę z akordami.


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Rozbijamy utwór na czynniki pierwsze

LEKCJA 3: Część I - akordy

LEKCJA 4: Część I - tabulatura

LEKCJA 5: Część I - tabulatura i akordy

LEKCJA 6: Część II - akordy

LEKCJA 7: Część II - tabulatura

LEKCJA 8: Część II - tabulatura + akordy

LEKCJA 9: Część III - akordy

LEKCJA 10: Część III - tabulatura

LEKCJA 11: Część III - tabulatura + akordy

LEKCJA 12: Łączenie całości

LEKCJA 13: Praca domowa

MODUŁ 11: FINGERSTYLE


Moduł poświęcony technice fingerstyle. Jest to granie trochę bardziej wymagające, ale też o wiele lepiej brzmiące!


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Muzyka poważna na Ukulele?

LEKCJA 3: Omówienie przykładowej tabulatury

LEKCJA 4: Opalcowanie

LEKCJA 5: Na co zwracać uwagę

LEKCJA 6: Ćwiczymy cz. I

LEKCJA 7: Ćwiczymy cz. II

LEKCJA 8: Łączenie

LEKCJA 9: Optymalizacja gry

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 12: PRZYDATNE NARZĘDZIA


Tu przedstawię Ci najlepsze ogólnodostępne narzędzia, dzięki którym samodzielnie będziesz wznosić swoją grę na coraz to wyższe poziomy!


LEKCJA 1: Powitanie i omówienie modułu

LEKCJA 2: Źródła wiedzy

LEKCJA 3: Narzędzie 1

LEKCJA 4: Narzędzie 2

LEKCJA 5: Narzędzie 3

LEKCJA 6: Narzędzie 4

LEKCJA 7: Narzędzie 5

LEKCJA 8: Narzędzie 6

LEKCJA 9: Łączenie wyników!

LEKCJA 10: Podsumowanie i organizacja sesji ćwiczeniowej

LEKCJA 11: Praca domowa

MODUŁ 13: CO DALEJ?


To ostatni moduł kursu. Zrobimy tutaj podsumowanie zdobytej wiedzy, oraz pokażę, jak dalej możesz rozwijać swoje umiejętności gry.


LEKCJA 1: Powitanie

LEKCJA 2: Najczęstsze problemy

LEKCJA 3: Co dalej?

LEKCJA 4: Certyfikat + Wielka Prośba

MODUŁ 13: CO DALEJ?


To ostatni moduł kursu. Zrobimy tutaj podsumowanie zdobytej wiedzy, oraz pokażę, jak dalej możesz rozwijać swoje umiejętności gry.


LEKCJA 1: Powitanie

LEKCJA 2: Najczęstsze problemy

LEKCJA 3: Co dalej?

LEKCJA 4: Certyfikat + Wielka Prośba

Czy mogę SAMEMU nauczyć się grać na Ukulele?

Nie otrzymasz opinii od nauczyciela, kiedy będziesz robić coś źle. Ta metoda oprócz mnóstwa czasu, zabiera również zapał i motywację

do dalszej nauki.

Indywidualne lekcje

z nauczycielem? Opcja dobra, lecz bardzo kosztowna. Aby nauczyć się wszystkiego, co jest zawarte

w kursie Szkoła Ukulele 1, trzeba zapłacić nawet 10-krotność ceny kursu.

Podręczniki. Aby uczyć się

z materiałów drukowanych trzeba mieć bardzo dobrą wyobraźnię muzyczną oraz poczucie rytmu. Niestety mało kto potrafi zagrać prawidłowo to, co autor napisał w podręczniku, bez usłyszenia jak powinno to brzmieć.

Warsztaty grupowe. Rozwiązanie najlepsze z możliwych! Jednak nie każdy ma możliwość pojawiania się co tydzień o wyznaczonym czasie. Dodatkowo dochodzi presja grupy, która może zgasić

w nas ukulelową iskierkę.

Podręczniki. Aby uczyć się z materiałów drukowanych trzeba mieć bardzo dobrą wyobraźnię muzyczną oraz poczucie rytmu. Niestety mało kto potrafi zagrać prawidłowo to, co autor napisał
w podręczniku
, bez usłyszenia jak powinno to brzmieć.

Oczywiście, że tak.


Weź jednak pod uwagę, że samodzielna nauka np. z filmów na YouTube nie przeprowadzi Cię krok po kroku i może spowodować, że szybko się zniechęcisz

Oczywiście, że tak.


Jednak nauka samodzielna, np. z filmów na YouTube nie przeprowadzi Cię krok po kroku i może spowodować, że szybko się zniechęcisz

TAK, ponieważ:

NIE, jeśli:

Czy ten KURS jest dla Ciebie?

 • chcesz nauczyć się grać na ukulele,
 • zaczynasz i potrzebujesz pomocnej dłoni,
 • chcesz uczyć się w swoim tempie,
 • nie wiesz co, jak i ile ćwiczyć, żeby widzieć efekty,
 • chcesz płynniej przechodzić między akordami,
 • nie potrafisz grać i śpiewać jednocześnie,
 • chcesz poznać różne techniki gry, np. fingerpicking,
 • potrzebujesz kogoś, kto odpowie na Twoje pytania, rozwieje wątpliwości, pokieruje w nauce,
 • szukasz czegoś więcej niż kolejnego przeterminowanego kursu po angielsku.
 • grasz na ukulele kilka lat i radzisz sobie ze wszystkimi akordami,
 • własna aranżacja piosenki ze słuchu nie stanowi dla Ciebie wyzwania,
 • potrafisz łączyć akordy z tabulaturą,
 • fingerpicking nie jest dla Ciebie trudnością,
 • nie chcesz poświęcać czasu na swój rozwój.

ZAiKS - gramy LEGALNIE

 • Dzięki licencji ZAiKS, jako jedyni na rynku możemy legalnie udostępniać opracowania zawierające akordy, tekst oraz tabulaturę.
 • Każde poruszone zagadnienie od razu zastosujesz w znanej piosence.
 • Dzięki temu nauka gry staje się jeszcze prostsza.

DECYZJA JEST W TWOICH RĘKACH

1

Wyobraź sobie, że inwestujesz w siebie około

2 zł/dzień

(w skali roku) i już po kilku tygodniach grasz na instrumencie?

Dostajesz kurs dla początkujących
w którym krok po kroku
z fachową pomocą
i opieką opanujesz tajniki gry na UKULELE

2

Zagrasz swoje ulubione utwory, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

3

4

Odprężysz się i wprawisz w lepszy nastrój, siebie i swoich bliskich.

- SZKOŁA UKULELE 1 -


ZAMIEŃ SWOJE MARZENIE O GRZE NA UKULELE W KONKRETNY CEL DO ZREALIZOWANIA


DOŁĄCZ DO GRONA PONAD 300 ZADOWOLONYCH KURSANTÓW I CZERP RADOŚĆ Z GRY NA UKULELE


Albo... NIE RÓB NIC!


--- DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE ---

Posłuchaj, jak gra Olga

po miesiącu ćwiczeń z Kursem

- Szkoła Ukulele 1 -

Click to play video
Dołączam do KURSU >>

FAQ czyli CZĘSTO zadawane PYTANIA

 • U kogo ten kurs zadziała najlepiej?
 • U kogo ten kurs zadziała
  najlepiej?

U osób, które dopiero zaczynają naukę gry na ukulele, lub które grają już trochę, ale nie wiedzą jak dalej pokierować swoją nauką.

 • U kogo ten kurs nie zadziała?

U osób, które potrafią już dobrze grać na ukulele, potrafią grać ze słuchu i są w stanie samodzielnie rozwijać swoje umiejętności gry na ukulele.

 • Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest ten kurs?

Kurs został stworzony z myślą o osobach dorosłych, ale jesteśmy przekonani, że osoby nieco młodsze poradzą sobie równie dobrze.

 • Czy w trakcie kursu mogę liczyć na pomoc?

Tak. Będę Cię prowadzić przez kurs i sprawdzać Twoje postępy na grupie oraz spotkaniach online na żywo.

 • Czy dostanę cały kurs od razu?

Tak. Po zakupie od razu dostaniesz wiadomość e-mail z podanym loginem i hasłem oraz instrukcjami logowania.

 • Co w przypadku, kiedy jestem osobą leworęczną?

Kurs jest opracowany zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych.

 • Czy muszę ukończyć kurs w 13 tygodni?

Nie. Otrzymujesz dostęp do tego kursu na rok lub dożywotnio, w zależności od wybranego pakietu. Oznacza to, że możesz przechodzić przez tak długo, jak pozwala na to dostęp do kursu.

 • Czego potrzebuję, aby przejść przez cały kurs i wynieść z niego jak najwięcej?

Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu oraz Instrumentu.

 • Czy mogę dołączyć do kursu nie mając jeszcze Ukulele?

Zdecydowanie tak! W kursie znajdziejsz lekcje, które pomogą Ci w kupnie Ukulele. Jeśli nie chcesz jeszcze kupować własnego instrumentu, w ofercie mamy również usługę wypożyczenia ukulele w cenie 20zł/miesiąc. Wszystkie szczegóły zawarte są w kursie.

 • Jaką formę mają spotkania na żywo?

Spotykam się ze wszystkimi chętnymi uczestnikami na telekonferencji. Każdy może zabrać głos przez mikrofon albo na czacie i podzielić się zadaniem domowym, spytać o tematy poruszane w kursie, a także pomagać innym uczestnikom. Jeśli chcesz, możesz korzystać z kamery i pokazać się innym. Jest to oczywiście nieobowiązkowe. O każdym spotkaniu zostaniesz poinformowany drogą mailową lub na grupie na Facebooku.

 • Jak często odbywają się spotkania na żywo?

Spotkania są tak naprawdę dwa razy w miesiącu, ale tego samego dnia. Raz o 10:00, a raz o 18:00. Wychodzimy naprzeciw osobom pracującym w systemie zmianowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy znajdzie odpowiednie dla siebie spotkanie.

 • Jak mogę opłacić uczestnictwo w kursie?

Płatności za kurs przyjmujemy za pośrednictwem firmy PayU oraz Przelewy 24. Wygodnie zapłacisz też BLIKiem.

 • Czy mogę płacić w ratach? + Raty 0%


Tak. Dla jeszcze większego zadowolenia naszych klientów udostępniliśmy możliwość kupowania na wygodne raty 0%. Koszt kursu można rozłożyć sobie na 5 lub 10 rat - bez żadnych dodatkowych opłat.


- RATY 0% - bez prowizji - Wybierz płatności PayU, uzupełnij dane, kliknij Zamawiam i płacę, wybierz opcję RATY 0%


ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ KROK PO KROKU

ukulele - raty 0% ukulele - raty 0%

W razie problemów pisz: jaro@szkolaukulele.pl

Icon

1.

2.

3.

4.

Icon
Icon

RATY

RATY ZERO

PayU

IconIcon

Regulamin

IconIcon
 • Co jeśli nie mieszkam w Polsce i nie mam konta w polskim banku?


Możesz opłacić zamówienie za pomocą karty płatniczej. Wystarczy wybrać metodę płatności Przelewy 24 i dalej - "Karta Płatnicza"

 • Co jeśli stwierdzę, że to nie dla mnie?


Jeśli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Bez podania przyczyny, zwrócimy Ci 100% wpłaty.

 • Co jeśli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?


Napisz na adres e-mail: jaro@szkolaukulele.pl

 • Napisz na adres e-mail: jaro@szkolaukulele.pl
 • Czy mogę dołączyć do kursu po zamknięciu zapisów?


Niestety nie będzie już takiej możliwości. Po zapisach zamykamy listę studentów i zaczynamy naukę. Pamiętaj jednak, że jak prowadzimy rekrutację to ważny jest tylko moment rezerwacji, a nie płatność. Możesz podczas otwarcia kursu napisać do nas wiadomość z prośbą o rezerwację miejsca i zapłacić za kurs nawet do 7 dni po zamknięciu zapisów. Wiadomość wyślij na: jaro@szkolaukulele.pl

Jeżeli masz pytania czy wątpliwości, dzwoń śmiało: 603 548 452

lub pisz: jaro@szkolaukulele.pl

© 2021-2024 SzkołaUkulele.pl