Serdecznie Dziękuję za Wasze Opinie!

Serdecznie Dziękuję za Wasze Opinie!

Poznaj OPINIE O KURSACH SZKOŁY UKULELE

SZKOŁA UKULELE 1

Ukończenie kursu "Szkoła Ukulele 1" zajęło mi ok. 4 miesiące a wiedza jaką uzyskałam to jest istny kosmos! Niespodziewałam się, że w tak krótkim czasie będę w stanie zagrać praktycznie każda piosenkę, która mi się podoba. Uczestnicy kursu nawzajem się motywują, co naprawdę daje dużego kopa aby działać i ćwiczyć. Realizacja kursu sprawiała mi po prostu przyjemność, wszystko było pokazane krok po kroku jak co wykonać, dzięki czemu ani razu nie straciłam zapału do grania. Aktualnie wykorzystuje swoje nowe umiejętności w pracy z dziećmi i teraz wszyscy kochamy ukulele.

Dziękuję Jaro, dziękuję całej grupie ze Szkoły Ukulele ❤

😐Pozdrawiam serdecznie

Adrianna Liczbińska

Ukulele jest cudne, 😊... małe i piękne! A gra na nim marzeniem wielu ludzi! Ja także marzyłam... i kupiłam! Próbowałam uczyć się sama, korzystając z nagrań i opracowań w Internecie - nie dałam rady, zapał do samotnej nauki minął, bo wielu rzeczy nie rozumiałam... I tak ukulele odłożyłam "moje maleństwo"... aż ujrzałam ogłoszenie: SZKOŁA UKULELE 1!!! Postanowiłam zainwestować w siebie i spróbować... Zobaczcie - to działa!!! Niemal od razu zaczęłam grać i tak kroczek po kroczku, a raczej moduł po module... moje umiejętności rosły!!! Pracowałam w swoim tempie i po miesiącu grałam już całe utwory!!! A wszystko dzięki SZKOLE UKULELE 1!!! ...

...Nauczyciel - JARO, wspiera nas w dążeniu do celu - podaje cenne wskazówki, zawsze można na niego liczyć, a do tego wspaniali ludzie w grupie! Oni wspierają i dzielą się cennymi wskazówkami. Wszyscy razem się uczymy i motywujemy do pracy i nauki coraz to nowych utworów. Ta grupa zwyczajnie ŻYJE!!! I się do niej tęskni... Każdy martwi się o drugiego... I jest cudowna atmosfera! A do tego spotkania online, prowadzone przez naszego wspaniałego nauczyciela, których nie możemy się wręcz doczekać!!! Na nich również dzielimy się pomysłami, wskazówkami, a nawet wspólnie gramy! Chociaż jeszcze malutki krok dzieli mnie od ukończenia SZKOŁY UKULELE 1... nie mogę się doczekać kontynuacji nauki w SZKOLE UKULELE 2...

Click to play video

...To wspaniała przygoda - nauka połączona z zabawą 😊🙋🏻♀️ Cieszę się, że zdecydowałam się na naukę w tej szkole! Wiem, że to dopiero początki, ale odważyłam się sama grać i śpiewać, co wydawało mi się niemożliwe... Zobaczcie sami jak mi idzie... A to dopiero początek ! Jaro obiecał nam śpiewnik z opracowaniem piosenek, które damy radę zagrać po ukończeniu Szkoły Ukulele 1... no i spotkanie przy ognisku, oraz wspólne muzykowanie... TRZYMAMY ZA SŁOWO I DZIĘKUJEMY!!! To piosenka, którą mogłam zagrać już na początku nauki... i takich jest wiele... na ognisko jak znalazł!

Beata R.

Na ukulele uczę się grać od czerwca tego roku/2022/. Szło mi bardzo ciężko. Przy samodzielnej nauce nie mogłam zrozumieć o co chodzi w tych akordach i biciu i jak to pogodzić. Usilnie szukając jakiegoś wyjścia z sytuacji trafiłam na filmiki Jaro Paul. Zachwycił mnie sposób przekazywania wiedzy o instrumencie i jakość przekazywania nauki. Zakupiłam kurs: "Szkoła Ukulele 1" i jestem bardzo zadowolona, gdyż Pan Jaro wspaniale tłumaczy wszelkie zawiłości dotyczące ukulele. Kurs jest opracowany na wysokim poziomie, a Pan Jaro przekazuje swoje wskazówki z ogromną życzliwością i serdecznością, i wręcz nie jest możliwe, by nie było postępu w graniu na instrumencie. Ponadto Pan Jaro swoich kursantów traktuje bardzo osobowo i indywidualnie, starając się za wszelką cenę pomóc i wspiera jak tylko może dopasowując do indywidualnego tempa ucznia. Pan Jaro ma niesamowite podejście pedagogiczne, co działa rewelacyjnie i zachęcająco nawet przy krótkich zniechęceniach. Warto też zauważyć, że nie zostawia ucznia samemu sobie, ale odpowiada na wszelkie pytania i niejasności. Po półrocznym ćwiczeniu gry na ukulele potrafię zagrać sporo piosenek i idzie całkiem nieźle w dalszej nauce gry na tym pięknie brzmiącym instrumencie.

Beata

Aloha! Zamawiajac kurs i instrument, byłam bardzo sceptycznie nastawiona do nauki. Wydawało się to czarną magią. Po kilku lekcjach, stwierdzam, że jest mega! Ciągle chce się więcej i więcej. Nawet z podstawami można fajnie się bawić. Na potwierdzenie - filmik załączony, a zaznaczę tylko ze zamowienie zrealizowane w ubiegłym tygodniu. Dla mnie bomba!

Dzięki wielkie za szkołę ukulele!

Kasia Szczepańska

Click to play video

W Szkole Ukulele 1 jestem od czterech miesięcy. Rozpoczęłam od podstaw, chociaż próbowałam zagrania wielu utworów na tutorialach youtubowych. Jednak rzetelna nauka krok po kroku pozwoliła mi ukończyć ten etap właściwie w 3 miesiące. Ćwiczyłam i zaliczałam moduły zgodnie z kolejnością, nie przeskakując ich. Tak bardzo mi się to podobało, że każda lekcja była wielką przygodą i z chęcią ją wykonywałam, by zobaczyć co jest dalej...

Click to play video

...W obecnej chwili nie jestem wirtuozem, chyba nie potrzebuję nim być, ale powoli zaczynam sobie radzić z nowymi utworami. Wielu jeszcze nie potrafię, ale to powoli. Jestem na etapie, że potrafię bawić się graniem, cieszyć się i być dumna z siebie moim postępem. By to osiągnąć trzeba chcieć i ćwiczyć. Każdy mały zaliczony etap tak bardzo cieszy, to taki mały własny rekord. Czekam niecierpliwie na kolejne rozszerzenia tej przygody, na Szkołę Ukulele 2. Po prostu chcę więcej. Jeśli naprawdę Chcecie umieć grać na ukulele, to tutaj jak ja we własnym tempie to osiągniecie. Zachęcam do grania, bo to takie fantastyczne. Przykład jaki mogę dać z mego grania, to piosenka, którą już potrafię zagrać swobodnie po 3 miesiącach przygody z ukulele. " Dni których nie znamy"

...Wiesia...

Posłuchaj, jak gra Olga po miesiącu ćwiczeń z Kursem- Szkoła Ukulele 1 -

Click to play video

PIOSENKI DLA DZIECI, DLA NAUCZYCIELI

Dzień dobry, właśnie ukończyłam szkolenie Piosenki dziecięce na Ukulele🎉.

Na instrument, jakim jest ukulele natknęłam się na Facebooku (wyświetliła mi się reklama Państwa kursu) i postanowiłam zakupić go dla siebie (instrument oraz szkolenie).

Przygodę z tym instrumentem postanowiłam rozpocząć ze szkoleniem ,,Ukulele w 15 minut" żeby sprawdzić, czy to jest dla mnie. Kurs był szybki, materiał łatwy do przyswojenia, a efekty widoczne od razu. Postanowiłam więc wykupić kolejny kurs - ,,Piosenki dziecięce na Ukulele", z racji tego, że jestem nauczycielem i pracuję z dziećmi. Przyznaję, że wkręciłam się w granie.

Szczerze polecam skorzystanie z kursu niezdecydowanym. Lekcje są doskonale przygotowane, a gra wciąga🎶!

Dziękuję ❤

Witam, chciałam podziękować i pogratulować stworzenia kursów na ukulele. Mam wykupiony kurs z piosenkami dziecięcymi i z wiosennymi. Jestem nauczycielką w przedszkolu. Baaaardzo często biorę ukulele do pracy i śpiewamy z dziećmi. Dzieci są zachwycone (i ja też), ponieważ pokochałam ten instrument całym sercem ❤️ Obserwuję jak dzieci podczas zabaw bawią się w Panią Angelikę, która gra na ukulele. Biorą drewniane pudełko i już 😊 Mamy często też mówią mi, że dzieci opowiadają w domu o naszych spotkaniach przy ukulele, więc tym bardziej widać, jak to przeżywają. Bardzo pomaga mi w pracy, tym bardziej, że to mój pierwszy rok. Lekcje są jasne, krótkie, a konkretne. Z niecierpliwością czekam na kolejne kursy, zwłaszcza te z piosenkami letnimi, jesiennymi i zimowymi ❤️ bardzo, bardzo dziękuję i pozdrawiam 🤗

Angelika Miarecka

Moje Projekty

Kursy online na różnych stopniach zaawansowania oraz tematyczne

www.szkolaukulele.pl

Lekcje online, opracowania, akcesoria do ukulele

www.beznut.com

***

Icon Icon Icon Icon

Jeżeli masz pytania czy wątpliwości, dzwoń śmiało: 603 548 452

lub pisz: jaro@szkolaukulele.pl

© 2023 SzkołaUkulele.pl